Naar inhoud springen
Zinn® Ads
nl
Aan de slag

Zinn® Ads

Handleidingen

Hoe u het instelt, hoe het werkt en hoe u er het maximale uit haalt.

Aan de slag

  • Aan de slag met Zinn® Ads
    Van aanmelden tot uw eerste goedgekeurde wijziging: kies een abonnement, koppel Google Ads, laat de dagelijkse controle uitvoeren en beslis over de voorstellen.
  • Zinn® Ads-abonnementen en add-ons
    Wat Free, Starter, Pro en Agency inhouden, hoe beheerde advertentie-uitgaven worden geteld en de add-ons Extra accounts, Extra spend en bescherming tegen klikfraude.
  • Google Ads koppelen aan Zinn® Ads
    Meld u aan met Google, kies de accounts die u wilt toevoegen, inclusief de accounts onder een manageraccount, en ontkoppel wanneer u maar wilt.
  • Microsoft Advertising verbinden met Zinn® Ads · Inkomend
    Ondersteuning voor Microsoft Advertising is ingebouwd en het verbinden wordt geopend zodra de installatie van onze Microsoft-app is voltooid. Zo werkt het.
  • Beheer veel advertentieaccounts in één bedrijf
    Verbind één account per land, merk of klant: elk account blijft gescheiden, met eigen instellingen, plafonds en goedkeuringen.

Goedkeuringen, veiligheid en Ongedaan maken

Bouwen en groeien

Schild tegen klikfraude

AI, MCP en WordPress

Veelgestelde vragen

  • Vragen en antwoorden over Zinn® Ads
    Korte antwoorden over pakketten, goedkeuringen, Ongedaan maken, uitgavenlimieten, advertentienetwerken, de klikfraudebeveiliging en uw gegevens.